Újabb tájékoztató a járóbeteg-ellátás változásairól

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a járványügyi helyzetre tekintettel a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Bethlen utcai Rendelőintézetének MODEM felőli bejáratát lezártuk.
Kizárólag a Bethlen utcai főbejáratot használhatják az épületbe való be- és kilépéskor.

A fokozott járványveszély miatt a várótermi kontaktok számát csökkentjük, ezért a betegeket szakaszosan engedjük be az épületbe.

NYITVA TARTÁS: 08:00-14:00
A GYÓGYSZERTÁR MŰKÖDÉSE ZAVARTALAN (07:30-19:00)

Tájékoztatjuk Önöket, hogy:

- Az előjegyzések kiadása 2020. március hónapban szünetel.
- Az elkészült tüdőszűrő eredményeket postai úton küldjük ki.
- A beteggel kísérő személy nem tartózkodhat az épületben.
- Laborvizsgálat csak sürgős labor beutalóval vehető igénybe minden nap 8-11 óra között. A beküldő orvos elektronikusan látni fogja az eredményeket.

A járványügyi helyzetre tekintettel a tervezett egészségügyi ellátása csak akkor kerül elvégzésre, ha sürgős szükség miatt történik a vizsgálat (életveszély vagy tartós egészségkárosodás elkerülése).

Vizsgálati időpont lemondása:
E-mail: diszpecser@kenezy.unideb.hu
Telefon: 06-20/661-6500 (minden hétköznap 8-14 óráig)

Megértésüket köszönjük!

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művészeti Központja és a Bán Imre Kultúratudományi Szakkollégium beszélgetést szervez abból az alkalomból, hogy városunk díszpolgára, a 80 éves Csikos Sándor a Nemzet Színésze lett. A beszélgetést Lakó Zsigmond, a Művészeti Központ igazgatója vezeti.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.