Újabb fordulón vannak túl a lányok

A DEAC női csapata szombaton a VII-es rögbibajnokság 8. körében vett részt Nádasdladányban.

Az első mérkőzést az ellen az Esztergom ellen vívták az egyetemisták, amely jelenleg a tabella élén áll. Nagy intenzitással kezdte a küzdelmet az ellenfél, sajnos a DEAC-os hölgyek tapasztalatlansága miatt ezt ki is tudta használni. Az esztergomiak a meccs végéig irányították a mérkőzést, és 67–0-ra legyőzték a hajdúságiakat.

A cívisvárosi hölgyek a második mérkőzésüket a Székesfehérvár ellen játszották, ez az ütközet sokkal jobban indult, mint az előző. A fekete-fehérek sokat birtokolták a labdát, és jól alkalmazták a gyakorolt játékelemeket. Ennek ellenére a rutinosabb Fehérvár 69–0-ra nyert.

A torna utolsó mérkőzését a házigazdák, a Budapest Exiles ellen játszotta Debreceni Egyetem. A második félidőben az Exiles átvette a mérkőzés irányítását, és 36–0-ra megnyerte a meccset.

The post Újabb fordulón vannak túl a lányok appeared first on DEAC.