UDEal és stUDinnovate, jelentkezz most!

Újra megnyílik a jelentkezés a UDeal programra, ahol a hallgatók csapatmunkában, gyakorlati feladatokon keresztül szerzik meg a vállalkozások indításához szükséges ismereteket. A több szemesztert átívelő program felkészít a saját vállalkozás alapítására.

Ha érdekelnek napjaink és a jövő sokakat érintő kihívásai, és nyitott vagy ezek megoldására ötleteket kidolgozni, akkor a stUDinnovate Ötletfejlesztési Programot neked találtuk ki. A workshopok során elsajátítod azt az eszközrendszert, amellyel képes leszel megvizsgálni, megállnák-e az ötletek a helyüket a nemzetközi piacon. Amennyiben a stUDinnovate alatt kidolgozott megoldás újszerűsége és innovatív tartalma lehetővé teszi, az Innovációs Ökoszisztéma Központ további programot ajánlhat a folytatásra.

Mindkét programra jelentkezhet a Debreceni Egyetem valamennyi hallgatója február 1-ig.

Részletek: https://techtransfer.unideb.hu/hu/udeal-es-studinnovate-jelentkezz-most

A projekt az Európai Unió Helyreállítási és Ellenállóképességi Eszközének támogatásával valósul meg.
Projekt címe: Gyakorlatorientált felsőfokú képzések infrastrukturális- és készségfejlesztése a Debreceni Egyetemen
Projekt azonosítója: RRF-2.1.2-21-2022-00003

Közzététel dátuma

Események

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.

Idén ismét megrendezi a DEAC Családi Napot az egyetemi sportklub. A DEAC-Ka-Landban az érdeklődők megismerkedhetnek több mint 20 szakosztállyal, tájékozódhatnak a sportolási, valamint a szakosztályokhoz való csatlakozási lehetőségekről és DEAC-os nyereményekkel gazdagodhatnak.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művészeti Központja és a Bán Imre Kultúratudományi Szakkollégium beszélgetést szervez abból az alkalomból, hogy városunk díszpolgára, a 80 éves Csikos Sándor a Nemzet Színésze lett. A beszélgetést Kornya István, a Csikos Sándor – kulisszák nélkül című könyv szerzője vezeti.