S Z E N Á T U S V Á L A S Z T Á S

TISZTELT EGYETEMI POLGÁROK!

A korábbi tájékoztatásnak megfelelően Debreceni Egyetem legmagasabb testületi vezető szerve – a Szenátus – a 2021. január 1-től 2024. december 31-ig mandátummal rendelkező tagjainak megválasztására 2020. november 17., 18., 19. napjain kerül sor, a jelenlegi járványhelyzetre tekintettel elektronikus úton.

A választás lebonyolításával kapcsolatos aktuális információk, tájékoztatók megtalálhatók az egyetem honlapjának alábbi menüpontjában: Szenátusválasztás 2020 (https://unideb.hu/szenatusvalasztas-2020)

Ezen a weboldalon kerül hamarosan közzétételre a jelöltek/póttagjelöltek névsora, illetve a választói névjegyzék, továbbá a szavazás előtt elérhető lesz a szavazófelület használatával kapcsolatos tájékoztató, és itt lesznek megtekinthetők az eredmények a szavazást követően.

Választásra a Debreceni Egyetem minden közalkalmazottja jogosult.

A szavazás eredményes és zavartalan lebonyolítása érdekében kérjük, hogy – amennyiben még nem tette meg – ellenőrizze a felhasználói azonosítóját és az ahhoz tartozó jelszavát! Az azonosító és a jelszó az eduid.unideb.hu weboldalra történő belépéssel ellenőrizhető. Aki nem tudja a felhasználónevét és/vagy jelszavát, vagy nem sikerül a belépés, az munkaidőben a 66333 telefonszámon egyeztethet, illetve kérhet újabb jelszót az ISZK ügyfélszolgálatán.

Kérjük mindenki aktív közreműködését, hogy a választás érvényes és eredményes legyen!

Debrecen, 2020. 11. 03.

Dr. Mészáros József s.k.
kabinetfőnök, a Választási Elnökség elnöke

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.