Díjakat, elismeréseket adtak át a pedagógusnap alkalmából június 9-én a Debreceni Egyetemen. A felsőoktatási intézmény fenntartásában működő iskolák nevelőinek elismerésére is lehetőséget kínáló eseményen Bács Zoltán rektor hangoztatta: napjaink gyors változásai során új technológiák és új elvárások jelennek meg, de a gyerekeknek változatlanul szükségük van olyan felnőttekre, akik figyelnek rájuk, hisznek bennük, segítenek megtalálni a személyes útjukat.
https://civishir.hu/hir/pedagogusokat-dijaztak-a-debreceni-egyetemen
Megjelenés dátuma