Pályázati felhívás Akadémiai Ifjúsági Díj elnyerésére

Kiírta pályázatát az Akadémiai Ifjúsági Díj elnyerésére a Magyar Tudományos Akadémia. A tudományos élet területén dolgozó, kutatást végző fiatalok eredményeinek elismerésére létrehozott díj 2025-re is elnyerhető.

Az Akadémiai Ifjúsági Díjra olyan, 35 évnél fiatalabb kutatók pályázhatnak, akik tudományos minősítéssel rendelkeznek (PhD), tagjai az MTA köztestületének, és Magyarországon, költségvetési, vagy alapítványi támogatásból működő kutatóközpontok, kutatóintézetek, egyetemek, vagy alapító okiratuk szerint tudományos kutatási tevékenységet is végző más intézmények teljes, vagy részmunkaidőben tudományos kutatói tevékenységet végző foglalkoztatottjai, kutatói ösztöndíjasai.

A pályázat benyújtására 2024. szeptember 30. 16.00-ig van lehetőség.

Bővebb információ: https://mta.hu/akademiai-ifjusagi-dij/palyazati-felhivas-az-akademiai-i…

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 26-án, szerdán a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 27-én, szerdán a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 28-án, pénteken a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.