Őszi gólzápor

A DASE U13-as csapata 18 alkalommal vette be a Hajdúböszörmény kapuját.

Két meccs, két győzelem, 28-0-s gólkülönbség. Ezzel a pazar mutatóval büszkélkedhetnek Derecskei Ádám ifjoncai. A következő fordulóban arra számítottunk, nehezebb mérkőzés vár a srácokra, ugyanis a Hajdúböszörmény is két meccset nyert, de vendéglátóink sem tudták megnehezíteni a dolgunkat.

Álomszerűen kezdtünk, még két perc is alig telt el a mérkőzésből, már kettővel vezettünk, a 7. minutumban pedig háromra növeltük a különbséget. Leginkább hazai térfélen zajlott a játék, látva ifjoncaink játékát, lehetett sejteni, háromnál nem fognak megállni. Nem is csalódtunk, bő 20 perc elteltével már 0-7 állt az eredményjelzőn. Ekkora előnynél sem lassítottunk, tovább rohamoztuk a kaput és tovább nyitottuk az ollót, a 27. minutumnál kilenc volt közte.

Ifjoncaink nem vettek vissza a tempóból, nyomás alatt tartották ellenfelüket, ezt nem is bírták a kék fehérek, a 48. percig még háromszor kapituláltak. A gólzápor nem ért véget, mire a játékvezető hármat fújt sípjába, ötször ismét bevettük a kapujukat és kiütéses győzelmet arattunk. A sikerből Galambos Máté hat, míg Váradi Kolos öt találattal vette ki a részét.

Vármegyei U-13 C 4. forduló

Hajdúböszörményi TE – DASE: 0-18 (0-9)

DASE: Baráth – Képíró, Tóth-Gera, Nyeste, Galambos, Szabó, Váradi, Szász, Dobi

Cserék: Csáky, Simonka, Horváth, Tóth B., Bartha, Borsi

Edző: Derecskei Ádám

Gólszerzők: Galambos 1’, 15’, 18’, 48’, 54’, 60’, Váradi 2’, 7’, 14’, 46’, 52’, Bartha 21’, 25’, 36’, Simonka 27’, Horváth 48’, 65’, Szász 58’

Derecskei Ádám: A korai kezdés ellenére jó ütemben kezdtük a találkozót, az első perctől kezdve domináltunk a mérkőzésen. Ki tudtuk használni a megnövekedett pálya adta lehetőségeket szélességben és mélységben is, és szép támadásokat tudtunk felépíteni. Az előző héthez képest a helyzetkihasználásban is javultunk, aminek meg is lett az eredménye. Gratulálok a srácoknak a megérdemelt győzelemhez!

The post Őszi gólzápor appeared first on DEAC.