A Debreceni Egyetem és Debrecen Megyei Jogú Város Közművelődési Vegyesbizottsága pályázatot hirdet

A pályázati kiíráson olyan kulturális és közművelődési események, tevékenységek támogatására lehet jelentkezni, amelyek mind az Egyetem, mind a Város közönségének érdeklődésére számot tartanak és közművelődési, kulturális értéket hoznak létre.

A pályázók köre: egyetemi csoportok, magánszemélyek, egyesületek, alapítványok, nonprofit gazdasági társaságok, rendezvényszervezők.

A pályázat beérkezésének határideje: 2021. szeptember 22.  16:00 óra

Pályázni a mellékelt adatlap kitöltésével és a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar Titkárságára (4032 Debrecen, Nagyerdei körút 82.) történő beküldésével lehet. Kérjük az adatlap elektronikus elküldését is a következő címre: music@music.unideb.hu

Azoknak a pályázóknak, akik már korábban is pályáztak, a projekt megvalósulásáról szóló érvényes, határidőre benyújtott és elfogadott pénzügyi elszámolással kell rendelkezniük.

Debrecen, 2021. szeptember 13.
Dr. Duffek Mihály sk.
ügyvezető társelnök

Letölthető dokumentumok

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.