HelloAI program

A General Electric szervezésében a HelloAI RIS online program bevezetést ad a mesterséges intelligencia világába, bemutatja a technológia alapjait, az alkalmazás előnyeit és limitációit az egészségügy és informatika szemszögéből, kitér az adatbiztonság és etika témáira, és útmutatóval szolgál a területen induló vagy már működő start-upok számára a továbblépéshez.

Egyetemi képzésben résztvevők és gyakorló szakemberek is jelentkezhetnek, orvostudomány, egészségügy, informatika, jog, közgazdaságtan területekről. Előzetes programozási tudás vagy egészségügyi tapasztalat nem feltétel.

A program időpontja: 2021. június 21 és augusztus 30-a között 5x3 óra élő előadás, amelyhez a témát feldolgozó részletes online tananyag társul.

A program sikeres elvégzése nyomán a stockholmi Royal Institute of Technology (KTH) -től 7,5 ECTS kreditnek megfelelő tananyag elvégzéséről szóló igazolás kérhető.

A program az EIT Health RIS által biztosított pályázati támogatásnak köszönhetően az idei évben még ingyenesen érhető el a RIS országokban, így köztük a Magyarországon tanuló diákok,  itt dolgozó szakemberek számára.

A program nyelve angol.

Jelentkezési határidő: 2021 június 20.

Az utolsó helyek foglalása jelentkezési sorrendben történik.

Jelentkezni a https://helloaionline.com/apply oldalon lehet.

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.