Húsvéti családi vetélkedőt hirdet a DEMEK

Kétfordulós online húsvéti vetélkedőt hirdet az egyetemi Családbarát Program keretében a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (DEMEK) a Lelkierő Egyesülettel közösen.

Március 31-ig a felhívásban olvasható, húsvéti ünnepkörrel kapcsolatos kérdésekre várják a válaszokat a demek@unideb.hu email címen. A helyes megoldást beküldők továbbjutnak a második fordulóba, amelyben a résztvevők kreatív megoldásokkal – rajz, kollázs, fotómontázs, egyéni locsolóvers – beküldésével mutathatják be, családjuk hogyan ünnepli a húsvétot. Az elkészült műveket szintén a demek@unideb.hu címre várják a szervezők április 9-én, pénteken 12 óráig. Az első három helyezett család tárgynyereményben részesül.

A beküldött műveket - a korábbi, decemberben ugyancsak online szervezett egyetemi Mikulás ünnepséghez hasonlóan – most bemutatják majd az egyetem és a DEMEK honlapján, illetve Facebook-oldalán.

Letölthető dokumentumok

Események

Interaktív programokkal, kiállításokkal, tudomány népszerűsítő előadásokkal várja az érdeklődőket a Növények napja rendezvénysorozatra a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.

A Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programja és a a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet jótékonysági gardróbvásárt szervez.

A Debreceni Egyetemen zajló űrkutatási projekteket és a DE SPACE programot ismerhetik meg az érdeklődők a DE Tudományos Igazgatóság által szervezett workshopon.