Megjelentek az ÚNKP új pályázatai

2020. május 28-án megjelentek az Új Nemzeti Kiválóság Program (ÚNKP) 2020/2021-es tanévre szóló pályázatainak kiírásai.

A kiírások az ÚNKP honlapon (www.unkp.hu , www.unkp.gov.hu ) érhetők el, emellett megjelentek a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal honlapján is: https://nkfih.gov.hu/palyazoknak/palyazatok/aktualis-felhivasok?cimke=N…

A tavalyi évhez hasonlóan az ÚNKP hivatalos honlapján (www.unkp.hu , www.unkp.gov.hu ) a pályázati kiírások és mellékleteik külön oldalakon olvashatók, megkönnyítve ezzel a pályázatok értelmezését. Szintén pályázatonként érhetőek el a kapcsolati információk, ahol a pályázók az adott kiírás szempontjából releváns befogadó intézmények pályázati ügyintézőinek elérhetőségei, az intézmények elektronikus pályázatkezelő rendszerének elérhetőségei vagy a benyújtásra létrehozott tematikus e-mail címei találhatók.

A pályázatok benyújtási határideje 2020. június 30.

Események

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő előadásán A fekete rigó alkalmazkodása a városi környezethez címmel Pallás Noémi előadását hallgathatják meg.

Hétköznapi hidraulika címmel a Debreceni Egyetem Műszaki Kar Építőmérnök BSc szakos hallgatóinak munkáiból nyílik kiállítás a DEENK Műszaki Könyvtárában.

A Nagylátószögben sorozat keretében az Isten veled Görgei című filmet tekinthetik meg az Egyetemi Templomban.