Újabb tájékoztató a járóbeteg-ellátás változásairól

Tisztelt Betegeink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a járványügyi helyzetre tekintettel a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Bethlen utcai Rendelőintézetének MODEM felőli bejáratát lezártuk.
Kizárólag a Bethlen utcai főbejáratot használhatják az épületbe való be- és kilépéskor.

A fokozott járványveszély miatt a várótermi kontaktok számát csökkentjük, ezért a betegeket szakaszosan engedjük be az épületbe.

NYITVA TARTÁS: 08:00-14:00
A GYÓGYSZERTÁR MŰKÖDÉSE ZAVARTALAN (07:30-19:00)

Tájékoztatjuk Önöket, hogy:

- Az előjegyzések kiadása 2020. március hónapban szünetel.
- Az elkészült tüdőszűrő eredményeket postai úton küldjük ki.
- A beteggel kísérő személy nem tartózkodhat az épületben.
- Laborvizsgálat csak sürgős labor beutalóval vehető igénybe minden nap 8-11 óra között. A beküldő orvos elektronikusan látni fogja az eredményeket.

A járványügyi helyzetre tekintettel a tervezett egészségügyi ellátása csak akkor kerül elvégzésre, ha sürgős szükség miatt történik a vizsgálat (életveszély vagy tartós egészségkárosodás elkerülése).

Vizsgálati időpont lemondása:
E-mail: diszpecser@kenezy.unideb.hu
Telefon: 06-20/661-6500 (minden hétköznap 8-14 óráig)

Megértésüket köszönjük!

Események

A Lippai Balázs Roma Szakkollégium szervezésében a Péli Tamás kulturális est keretében mutatják be a Sors/Képek Roma életutak dokumentumfilmen című kötetet.

Öt művészeti iskola összefogásában viszik színre napjaink egyik legnépszerűbb musicaljét, a Cabaret-t az oDEon egyetemi színházban. A közönségnek áprilisban két alkalommal is különleges élményben lehet része, hiszen pár napon belül két alkalommal is bemutatják a darabot.

A Debreceni Egyetem Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központja, Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg 2024. április 20-án a 9. Családi Jégkarnevált az egyetemi dolgozók és gyermekei részére a Debreceni Jégcsarnokban.