Tájékoztató a DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája pedagógusai részére

TÁJÉKOZTATÓ
A TANTERMEN KÍVÜLI DIGITÁLIS OKTATÁSRA ÁTÁLLÁSRÓL

Tisztelt Kollégák!

A Kormány 2020. március 13-ai bejelentése alapján 2020. március 16-ától az iskolák az oktatás fel- adatait tantermen kívüli digitális oktatás formájában folytatják.

Ezzel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:

1. 2020.március16-án10.00 órakor minden feladatellátási helyen nevelőtestületi értekezletet tartunk, kérem, hogy az értekezletre 9.30-ig szíveskedjék megérkezni.

Az értekezleten tájékoztatást adunk a megváltozott munkakörülmények közötti munkavégzés és az oktatásszervezés feltételeiről.

2. Az értekezletet követően szakcsoport szintű megbeszéléseket tartunk, melynek célja a digitális oktatás feltételrendszere, tartalma, módszertana kidolgozásának megtervezése, ütemezése.

Tájékoztatom, hogy a szülők és a diákok is megkapják a hivatalos intézményi tájékoztatást, ezért a beérkező szülői, tanulói kérdések esetében kérem, hogy azokat összegyűjtve – a hiteles tájékoztatás érdekében – szíveskedjék eljuttatni a vezetőséghez.

Debrecen, 2020. március 14.

Dr. Futóné Monori Edit s. k. intézményvezető

Letölthető dokumentumok

Események

A Debreceni Egyetem Tehetségtanácsa konferencia keretében mutatja be a Tehetség Program munkáját.

A DE Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar a Lányok Napja elnevezésű országos, szakmákat népszerűsítő pályaorientációs naphoz csatlakozva várja a felsőtagozatos általános- és középiskolás diáklányokat.

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara (TTK) 2024. április 25-én csütörtökön újra megrendezi a már hagyományos TTK Szakmai Napot. A rendezvény célja, hogy erősítse a kar kapcsolatait a gazdasági élet szereplőivel, lehetőséget biztosítson a vállalatoknak a bemutatkozásra és a Karon folyó képzések megismerésére, valamint segítse a kar hallgatóinak diploma utáni elhelyezkedését. Időpont: 2024. április 25. (csütörtök) 10 óra Helyszín: Debreceni Egyetem Élettudományi Központ (Debrecen, Egyetem tér 1.)