Tájékoztató a DE Balásházy János Gyakorló Középiskolája és Kollégiuma pedagógusai részére

TÁJÉKOZTATÓ
A TANTERMEN KÍVÜLI DIGITÁLIS OKTATÁSRA ÁTÁLLÁSRÓL

Tisztelt Kollégák!

A Kormány 2020. március 13-ai bejelentése alapján 2020. március 16-ától az iskolák az oktatás feladatait tantermen kívüli digitális oktatás formájában folytatják.

Ezzel kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adom:

1. 2020. március 16-án 10.00 órakor nevelőtestületi értekezletet tartunk, kérem, hogy az értekezletre 9.30-ig szíveskedjék megérkezni.

Az értekezleten tájékoztatást adunk a megváltozott munkakörülmények közötti munkavégzés és az oktatásszervezés feltételeiről.

2. Az értekezletet követően szakcsoport szintű megbeszéléseket tartunk, melynek célja a digitális oktatás feltételrendszere, tartalma, módszertana kidolgozásának megtervezése, ütemezése.

Tájékoztatom, hogy a szülők és a diákok is megkapják a hivatalos intézményi tájékoztatást, ezért a beérkező szülői, tanulói kérdések esetében kérem, hogy azokat összegyűjtve – a hiteles tájékoztatás érdekében – szíveskedjék eljuttatni a vezetőséghez.

Debrecen, 2020. március 14.

Filep Miklós s. k. intézményvezető

Letölthető dokumentumok

Események

A Debreceni Egyetem Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központja, Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg 2024. április 20-án a 9. Családi Jégkarnevált az egyetemi dolgozók és gyermekei részére a Debreceni Jégcsarnokban.

Az Immunológia Napja (április 29.) alkalmából közösen rendez díjátadóval egybekötött kiállítást az immunológiai témájú rajzpályázatra érkezett alkotásokból a Magyar Immunológiai Társaság Ifjúsági Tagozata, az Ifjúsági Magyar Immunológiai Tagozat és a Debreceni Egyetem Immunológiai Intézete.

A DE Professzori Klub és a DE Zeneművészeti Kar szervezésében Duffek Mihály (zongora) és ifj. Duffek Mihály (fagott) hangversenyét hallgathatják meg április 23-án a Zeneművészeti Kar Liszt termében.