Autogén tréning, relaxációs tanfolyam a DEMEK-ben

A Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ ingyenes Autogén tréning, relaxációs tanfolyamot szervez a Debreceni Egyetem dolgozói számára.

A stresszel teli mindennapjaink során fontos a testi-lelki-szellemi egységünk fenntartása.
Az autogén tréning segítségével megtanulhatjuk hatékonyan pihentetni testünket, megnyugtatni lelkünket és erősíteni szellemünket.
A folyamat során önismeretünk is megnyílhat, mely által könnyebben igazodhatunk el saját magunk és a körülöttünk lévő világ kapcsolatában.

Miért hasznos az Autogén Tréning (AT)?

- Ellazulás, testi-lelki egyensúly megteremtésében,
- A szorongások leküzdésében,
- Esetleges koncentrációs nehézségek során,
- Alvási nehézségek esetében
- Testi tünetek, fájdalmak, fáradtságérzés csökkentésében,
- Stressz alapú vérnyomás rendezésében,
- Énhatékonyság növelésében,
- Mentális frissesség egészséges megőrzésében.

Az AT csoport max. létszáma 12 fő.
Időpontja: Hetente csütörtökönként 17.00-18.30 óráig, összesen 12 alkalommal.
A csoport indulását személyes beszélgetés előzi meg, amely alapján feltöltjük a csoportot.
A csoport indulása előtt a DEMEK szerződést köt a résztvevőkkel.

A jelentkezéseket 2019. október 7-ig a demek2@unideb.hu e-mail címre várjuk mobilszám és email cím megadásával. Kérjük, néhány mondatban válaszoljon a csatolt fájlban található kérdésekre.
A korlátozott létszám miatt a jelentkezéseket a jelentkezés sorrendjében tudjuk elfogadni.

A DEMEK munkatársai

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.