HÁZAS-"PÁR-BAJ"

Házaspári vetélkedőt szervez Bálint nap alkalmából a Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központja azon házasok számára, akik közül legalább az egyikük a Debreceni Egyetem dolgozója.

Időpont: 2019. február 24. vasárnap 15 óra
Helyszín: Debreceni Egyetem Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ (Debrecen, Poroszlay út 97.)

A jelentkezéseket (a házaspár tagjainak neve és mobilszáma megadásával) a demek2@unideb.hu e-mail címen várják a szervezők.

Jelentkezési határidő: 2019. február 8. péntek 12 óra

További információ: a 06 52/508-444 (mellék 88190) telefonszámon.

A vetélkedő első három helyezettje romantikus vacsorára szóló kupont nyer.

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.