Debreceni Egyetem - Hírlevél XVII. évfolyam - 2016

Események

Széchenyi és Kossuth karikatúrán – félreértések története történészszemmel címmel Velkey Ferenc, a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Történelmi Intézet docense tart előadást a Science Caféban.

A Debreceni Egyetem Tehetségtanácsa konferencia keretében mutatja be a Tehetség Program munkáját.

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara (TTK) 2024. április 25-én csütörtökön újra megrendezi a már hagyományos TTK Szakmai Napot. A rendezvény célja, hogy erősítse a kar kapcsolatait a gazdasági élet szereplőivel, lehetőséget biztosítson a vállalatoknak a bemutatkozásra és a Karon folyó képzések megismerésére, valamint segítse a kar hallgatóinak diploma utáni elhelyezkedését. Időpont: 2024. április 25. (csütörtök) 10 óra Helyszín: Debreceni Egyetem Élettudományi Központ (Debrecen, Egyetem tér 1.)