Debreceni Egyetem - Hírlevél XXI. évfolyam - 2020

Események

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő állomásán Loncsár Krisztina Zöld törekvések az Európai Unió Közös Agrárpolitikájában című előadását hallgathatják meg. Időpont: 2024. március 28. (csütörtök) 12 óraHelyszín: online (Zoom, YouTube)

A GTIDEA Journal Club eseménysorozat keretében a GTIDEA Publikációs Díj díjazottjai bemutatják közleményükben foglalt tudományos eredményeiket, s betekintést engednek a cikk megjelenése óta zajló, kapcsolódó kutatásaikba is.

A Debreceni Egyetem Evolúciós Állattani és Humánbiológiai Tanszék szemináriumsorozatának következő állomásán Mándi Mihály Gerinces agyméret adatbázis építés, és az agyméret és utódgondozás kapcsolata című előadását hallgathatják meg.