A cívisvárosban tett útja során a Debreceni Egyetemre is ellátogatott június 16-án, kedden Spanyolország magyarországi nagykövete. Luis Ángel Redondo Gómez és kísérete a Bölcsészettudományi Karon egy éve indult képzéssel ismerkedett a Mediterrán Nyelvek és Kultúrák Intézet keretében működő Spanyol Tanszéken.
https://www.demedia.hu/egyetem-ter/2026/06/18/nagykoveti-latogatas-az-e…
Megjelenés dátuma