Meghirdették a Nemzeti Kutatási Kiválósági Program pályázatait

A korábbi OTKA pályázatok örököseként a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH) Nemzeti Kutatási Kiválósági Program (NKKP) néven hirdette meg a megújult alapkutatási pályázati rendszert.

Az egyes pályázati kategóriák részletes felhívásai elérhetőek a https://nkfih.gov.hu/palyazoknak/palyazatok/aktualis-felhivasok oldalon.

A benyújtási határidők az egyes kategóriákban:

• magyar-osztrák és magyar-szlovén nemzetközi együttműködésen alapuló kutatási pályázatok (ANN: 4 év, max 48 MFt; SNN: 3 év, max 36 MFt): június 17.
  • STARTING kutatási pályázat (korábbi OTKA-FK, 4 év, max 100 MFt): június 19.
  • ADVANCED kutatási pályázat (korábbi OTKA-K, 4 év, max 120 MFt): június 19.
  • EXCELLENCE kutatási pályázat (korábbi OTKA-NK, 2 év, max 200 MFt): szeptember 19.

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 26-án, szerdán a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 27-én, szerdán a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karának hallgatói vehetik át oklevelüket a június 28-án, pénteken a Debreceni Egyetem Főépületének Díszudvarán.