"Magyarország jó tanulója - jó sportolója 2016"

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma pályázatot hirdet azon tanulók és hallgatók számára, akik a 2015/16-os tanévben eredményes tanulmányi munkájuk mellett kimagasló sportteljesítményt nyújtottak. A pályázatok leadási határideje: 2017. április 28. 8 óra

A pályázati dokumentumok ide kattintva letölthetők.

Események

Idén immár 17. alkalommal rendezi meg a Debreceni Egyetem Hallgatói Önkormányzat külföldi hallgatóit tömörítő szervezete, az International Student Union (ISU) gasztronómiai fesztiválját, az International Food Day-t a Debreceni Egyetemen.

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.