A Magyar Vidékért (Pro Regione) Alapítvány pályázata

A Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi, Bölcsészettudományi, Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai, Informatikai, Műszaki, Természettudományi és Technológiai, illetve Zeneművészeti Kar nappali tagozatos hallgatói részére írt ki pályázatot a 2020-as évre a Magyar Vidékért (Pro Regione) Alapítvány kuratóriuma. Az alapítvány egyösszegű (maximum 100.000 Ft.) támogatást nyújt a 2020-ban megjelent tudományos publikációk, illetve szellemi alkotások (műszaki/informatikai/zeneművészeti produktum) elismeréseként, valamint tudományos konferencián, versenyen, zenei eseményen történő eredményes részvételért. A pályázat részletes felhívása és a kitöltendő adatlap megtalálható a http://uni-pro.unideb.hu oldalon. A pályázati anyagok feltöltésére ugyanezen a felületen van lehetőség 2020. november 16. (hétfő) 12 óráig.

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.