Magyar Vidékért (Pro Regione) Alapítvány pályázata

A Magyar Vidékért (Pro Regione) Alapítvány kuratóriuma a 2019-es évre pályázatot írt ki a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Bölcsészettudományi Kar, Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar, Informatikai Kar, Műszaki Kar, Természettudományi és Technológiai Kar, Zeneművészeti Kar NAPPALI TAGOZATOS HALLGATÓI részére.

Az alapítvány egyösszegű (max. 100.000 Ft.) támogatást nyújt a 2019-ben megjelent TUDOMÁNYOS PUBLIKÁCIÓK, ILLETVE SZELLEMI ALKOTÁSOK (műszaki/informatikai/zeneművészeti produktum) elismeréseként, valamint TUDOMÁNYOS KONFERENCIÁN, VERSENYEN, zenei eseményen történő eredményes részvételért.

A pályázat részletes felhívását és a kitöltendő adatlapot megtalálják a http://uni-pro.unideb.hu oldalon. A pályázati anyagok feltöltésére ugyanezen a felületen van lehetőség 2019. november 18. (hétfő) 12.00 óráig.

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.