Konferenciával tisztelegtek Debrecenben a szakalapító Durkó Mátyás előtt (dehir.hu)

Többszörös jubileum jegyében tartotta meg a 10. Durkó Mátyás Emlékkonferenciát a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művelődéstudományi és Humán Tanulmányok Tanszék június 16-17-én. A száz éve született Durkó Mátyás előtt tisztelgő tanácskozásra az ország egész területéről és a határon túlról is érkeztek előadók, vendégek. A tanszékalapítóról elnevezett emlékérmet T. Molnár Gizella vehette át.

https://dehir.hu/debrecen/konferenciaval-tisztelegtek-debrecenben-a-sza…

Megjelenés dátuma