Karácsonyi bemutató az oDEon Színházban

Igazi karácsonyi programot kínál a „GRINCS (Ami nincs?)” családi musical előadásával az oDEon Színház.

Időpont: 2022. december 12. hétfő 18 óra

Helyszín: oDEon Színház - Debreceni Egyetem Böszörményi úti Campus (Debrecen, Böszörményi út 138.)

A Debreceni Egyetem családbarát programja keretében 1000 Ft-os egységáron lehet jegyet váltani.

A szervezők családok jelentkezését várják (szülők és gyerekek maximum 6 fő).

Jegyigénylésre a https://regisztracio.unideb.hu/hu/grincs-karacsonyi-csaladi-eloadas felületen van lehetőség.

A történet szerint Valakifalva lakói izgatottan várják az első hópelyhet, ám helyette a Grincs nevetése érkezik a hegyek felől, akiről azóta nem hallottak, hogy 20 éve ellopta a karácsonyi ajándékokat. A békés kisváros élete teljesen felbolydul, hiszen a kormányzó is bármelyik pillanatban megérkezhet, hogy eldöntse megkaphatják-e a 'Példás Városka' címet. Ráadásul a Takarító is pont most mondott fel. A Grincs felbukkanásával és a Takarító eltűnésével egyre több piszkos titokra is fény derül, ami arra készteti a helyi iskola diákjait, hogy elinduljanak a Grincs felkutatására. Egyáltalán van? Vagy nincs? A nem mindennapi történéseket még jobban megbonyolítják a kisvárost keresztül-kasul beszövő szerelmi szálak, amelybe belegabalyodnak felnőttek és gyerekek egyaránt.