Ivó- és tűzivíz hálózat rekonstrukciós munkálatai

Tisztelt Egyetemi Polgárok, Tisztelt Vezetők!

Elkezdődtek a Debreceni Egyetem, Egyetem téri Campus területén az ivó- és tűzivíz hálózat rekonstrukciós munkálatok. A tervezett beruházást szakaszosan, ütemezetten végzi a kivitelező, az munkák során az elöregedett hálózat elemeit új, korszerű vízvezetékekre cseréli. Az egyes szakaszok munkaterületeit lekerítették a balesetek megelőzése érdekében.

Az Egyetem téri Campus minden épületének vízellátása az építés teljes időszaka alatt folyamatosan biztosítva lesz, de az új hálózatra történő átterheléskor az ivóvíz hálózaton kisebb korlátozásokra kell majd számítani.

A vízkizárások konkrét időpontjáról, és időtartamáról a műszaki ellenőr (Szabó Krisztián 73029, 0630-338-0385) folytatja le az egyes szervezeti egységekkel az egyeztetéseket, és ad majd tájékoztatást a felmerülő kérdésekben.

Közzététel dátuma

Események

Interaktív programokkal, kiállításokkal, tudomány népszerűsítő előadásokkal várja az érdeklődőket a Növények napja rendezvénysorozatra a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.

A Debreceni Egyetem Tehetséggondozó Programja és a a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet jótékonysági gardróbvásárt szervez.

A Debreceni Egyetemen zajló űrkutatási projekteket és a DE SPACE programot ismerhetik meg az érdeklődők a DE Tudományos Igazgatóság által szervezett workshopon.