Irány Mád! - Kerékpáros bortúra Mádon

Kerékpáros bortúrát szervez a Debreceni Egyetem Mádi Bor Akadémia.

Időpont: 2022. április 22. péntek 10 óra

Indulás helyszíne: Szerencs vasútállomás

A kerékpáros útvonal: Szerencs - Bekecs - Legyesbénye - Monok - Golop - Tállya - Rátka -  MÁD -  Mezőzombor - Szerencs; 35,1 km összesen.

Debrecen vasútállomás indulás: 8.53 (Debrecen-Nyíregyháza-Tokaj-Szerencs)

Érkezés Szerencsre: 10:01.

A retur jegy ára kerékpárszállítással: 4950 Ft / Fő teljes áru menetjegy.

Egyénekre bontva kedvezményes jegyvásárlásra is van lehetőség.

Ez a költség a jelentkezőket terheli.

Találkozási pont:

2022. április 22. péntek 10 óra Szerencs vasútállomás

Jelentkezési határidő:

2022. április 4. madiborakademia@unideb.hu

Részvételi díj: 8.000 Ft. (a jelentkezési határidőig befizetve)

A programváltozás jogát fenntartjuk. Járványügyi intézkedések betartásával, a jelenlegi szabályozás szerint csak védettek vehetnek részt, saját felelősségre, megfelelő állapotú, és a közlekedésnek megfelelően felszerelt kerékpárral.  A GDPR elfogadása a részvételi díj befizetésével megtörténik.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

DELAB talk-show két felvonásban: Akkor és Most, Futball Mindörökké, Fókuszban a labdarúgó Európa-bajnokság - a Labdarúgás elmélete és gyakorlata című előadássorozat ünnepi programja folytatódik.

Miért ünnepeljük a kutyák születésnapját? – Az ember-állat kapcsolat antrozoológiai kutatása címmel Lovas Kiss Antal, a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar Társadalomtudományi Tanszék docense tart előadást a Tudományos Igazgatóság ismeretterjesztő sorozatában.

Bessenyei Valéria zománcművész, művésztanár alkotásaiból nyílik kiállítás Tűzmorzsák címmel a DEENK Műszaki Könyvtárában.