Hazai pályán kell pontokat szerezni

A miskolci vereség után a Dunaújvárosi Acélbikák ellen lehet javítani a Debreceni Jégcsarnokban.

Nem ment jól a játék a Debrecennek az Erste Liga alapszakaszának pénteki mérkőzésén. A fekete-fehérek csupán egy gólt ütöttek Miskolcon a DVTK-nak, és hiába védekeztek jól, a házigazdák kettővel válaszoltak erre. A vereséget követően szerencsére nem maradt sok ideje a kesergésre az egyetemi gárdának, vasárnap 18.30-kor újabb bajnoki következik, a Debreceni Jégcsarnokban a Dunaújvárosi Acélbikák ellen kell pontokat szerezni.

Az Acélbikák alakulata is kikapott pénteken este, azonban csak hosszabbítás után adta meg magát a Gyergyói HK-nak hazai pályán. Az újvárosiak 11 meccsükből mindössze egyszer tudtak nyerni ebben a szezonban, négy pontjukkal az utolsó, 10. helyet foglalják el a táblázaton. Bízunk benne, hogy a cívisvárosból is üres kézzel távoznak.

Erste Liga alapszakasz

DEAC–Dunaújvárosi Acélbikák

vasárnap 18.30, Debreceni Jégcsarnok

The post Hazai pályán kell pontokat szerezni appeared first on DEAC.