A Debreceni Egyetem 2025/2026. tanévi nyári diplomaosztóinak sorát csütörtökön a Műszaki Kar ünnepségén csaknem háromszáz hallgató vehette át oklevelét, szombaton délelőtt pedig a Főépület Díszudvarán az Általános Orvostudományi Kar tartott tanévzárót a hat esztendő után végző diákjai számára.
https://dextra.hu/campus/hatvanket-hazai-es-40-kulfoldi-medikus-vegzett…
Megjelenés dátuma