Győzelemmel zárták a bajnokságot

A visontai pályán a negyedik futammal folytatódott a Magyar Szlalom Bajnokság. A DEAC motorsportcsapata három autóval vágott neki a versenynek.

Alapos próba elé állította a versenyzőket a legújabb forduló, hiszen Visontán nemcsak a domboldalon elhelyezkedő pályával, hanem a rekkenő hőséggel is meg kellett küzdeni. A forró aszfalt, a szűk lassú kanyarok és a szintkülönbségek állandó koncentrációt igényeltek. A DEAC motorsportcsapatának végül három dobogós helyezést sikerült elérni.

A PF4 kategóriában Mini Cooper S-el Nagy Dávid tudatos versenyzéssel a dobogó legfelső fokára állhatott, megszerezve ezzel a gárda idei első győzelmét. Őt szintén egy DEAC-versenyző, Fazekas Bálint követte a második helyen. S3-ban is összejött egy nagyon szép eredmény, hiszen Jéger Márton a Mini Cooperrel második lett.