Forgalomkorlátozás az Egyetem téri Campuson

A Debreceni Egyetem Egyetem téri Campusán található templom felújítási munkálatai miatt 2024. február 17- én, szombaton 8 órától várhatóan 13 óráig forgalomkorlátozás lép életbe.

A munkálatok ideje alatt az Egyetem téri Campuson a 3-as számú (villamosmegálló melletti) sorompós beléptető kapun nem lehet be- illetve kihajtani. Az útszakaszt a templom mellett teljes szélességében mindkét sávon és a gyalogos járdát is lezárják, ezért a gépjármű- és gyalogos forgalom szünetel. Ebből az irányból nem közelíthető majd meg a Klinika Központba (tanári villák mellett) átjárást biztosító sorompó, valamint az Egyetem téri Campus ezen a részén lévő épületek sem.

Kovács Ferenc biztonsági főigazgató

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

Versényi Anna képzőművész, író, pszichológus munkáiból nyílik kiállítás Mappa Mundi - „Erre sárkányok élnek” címmel április 28-án az Elméleti Galériában.

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.

Idén ismét megrendezi a DEAC Családi Napot az egyetemi sportklub. A DEAC-Ka-Landban az érdeklődők megismerkedhetnek több mint 20 szakosztállyal, tájékozódhatnak a sportolási, valamint a szakosztályokhoz való csatlakozási lehetőségekről és DEAC-os nyereményekkel gazdagodhatnak.