Forgalmi rend változás az Auguszta telepen

A DE Klinikai Központ Nagyerdei Campus II. telep Kardiológiai és Szívsebészeti Klinika Haemodinamikai Labor kivitelezése a végső fázisba érkezett, így 2023. november 13-tól a forgalomkorlátozások megszüntetésre kerülnek, a forgalmi rend visszaáll az eredeti, kivitelezés előtti állapotba.

Ezek érintik az „A” és „C” épületszárnyak melletti alagsori lehajtó rámpák és az alagút forgalmát, a lezárt „A” és „C” épületszárnyak melletti útszakaszt, valamint a Szanatórium utcán lévő tehermentesítő kapun áthaladó forgalmat is. Ezen a kapun a bérlettel rendelkező gépjárművek számára a forgalmi rend megváltoztatásakor engedélyezett be-, és kilépés továbbra is 0-24 órábanbiztosított.

Törös Attila
főmérnök

Közzététel dátuma

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.