Felhívás tudományos kiadványok megjelentetésének támogatására

Az MTA Debreceni Területi Bizottsága (DAB) lehetőséget kíván teremteni a régióban elért legújabb és legérdekesebb tudományos munkák megjelentetésére. Olyan új eredmények bemutatását várják, amelyek jelentőségüknél fogva számot tarthatnak a tudományos közösség tágabb körének érdeklődésére.

A szervezőbizottság a társadalom-, az élettelen- és az élőtudományok területéről maximálisan 200.000 Ft támogatást tud nyújtani egy-egy kiadvány (könyv vagy tanulmány) megjelentetésének támogatására.

A pályázatokat 2021. augusztus 12-ig lehet beküldeni elektronikus formában a titkarsag.dab@tab.mta.hu címre.

Letölthető dokumentumok

-

Nemzetközi konferenciát szervez Csehov európai recepciója címmel a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Szlavisztikai Intézete.