„Egyetem tér” a Campus Fesztiválon

Idén ismét megnyitja kapuit a Campus Fesztivál – Egyetem Tér, ahol az intézmény lehetőséget biztosít a tudományterületek újdonságainak bemutatására. A szervezők várják a jelentkezéseket a július 20-23. eseményre a https://regisztracio.unideb.hu/hu/campus-fesztival-egyetem-ter-palyazat#overlaycontext=hu/campus-fesztival-egyetem-ter-palyazat-regisztracio-2022 oldalon található űrlap kitöltésével.

A pályázati adatlap kitöltésére 2022. június 12-ig van lehetőség. A szakmai bírálóbizottság 2022. június 19-ig értesíti azokat, akik megjelenésére számít a Campus fesztiválon. A programokkal, lebonyolítással kapcsolatos kérdésekre a tudig@unideb.hu e-mail címen adnak tájékoztatást az érdeklődőknek.

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A Lippai Balázs Roma Szakkollégium szervezésében a Péli Tamás kulturális est keretében mutatják be a Sors/Képek Roma életutak dokumentumfilmen című kötetet.

Öt művészeti iskola összefogásában viszik színre napjaink egyik legnépszerűbb musicaljét, a Cabaret-t az oDEon egyetemi színházban. A közönségnek áprilisban két alkalommal is különleges élményben lehet része, hiszen pár napon belül két alkalommal is bemutatják a darabot.

A Debreceni Egyetem Hallgatói Kapcsolatok és Szolgáltatások Központja, Mentálhigiénés és Esélyegyenlőségi Központ a Lelkierő Egyesülettel közösen rendezi meg 2024. április 20-án a 9. Családi Jégkarnevált az egyetemi dolgozók és gyermekei részére a Debreceni Jégcsarnokban.