A Debreceni Egyetem közleménye a villamos baleset sérültjei kapcsán

A Kenézy Gyula Egyetemi Kórházba 13 sérültet szállítottak. Tizenegyen könnyű sérüléseket, zúzódásokat, rándulásokat szenvedtek, egy embert súlyos sérüléssel, végtagi csonttöréssel, egy másikat súlyos életveszélyes sérülésekkel, bordatöréssel, hasi sérülésekkel láttak el. Tizenketten már elhagyhatták a kórházat. Az életveszélyesen sérült beteg állapota jelenleg stabil, megfigyelés alatt tartják.

Kelt: Debrecen, 2018. június 07.

Letölthető dokumentumok

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.