Behajtási rend változás a Gróf Tisza István Campuson

A Debreceni Egyetemi Klinikai Központ Gróf Tisza István Campusán a Debreceni Egyetem telephelyeire történő behajtás és parkolás rendjét szabályozó kancellári utasítás rendelkezései alapján kiépítésre került az egységes gépjárműbeléptető rendszer, melynek működése megkezdődött. A campus területére azok rendelkeznek behajtási jogosultsággal, akik érvényes bérlettel rendelkeznek a többi campusra is, viszont a napijegyes behajtás lehetősége nem került biztosításra.

Debrecen, 2024. február 07.

Kovács Ferenc
biztonsági főigazgató

Közzététel dátuma
Letölthető dokumentumok

Események

A Labdarúgás elmélete és gyakorlata szabadon választható kredittárgy keretében Labdarúgóklubok stratégiái címmel Szabados Gábor sportközgazdász, egyetemi vendégtanár, az NSO.hu sportblog vezető szerkesztője tart előadást.

Idén ismét megrendezi a DEAC Családi Napot az egyetemi sportklub. A DEAC-Ka-Landban az érdeklődők megismerkedhetnek több mint 20 szakosztállyal, tájékozódhatnak a sportolási, valamint a szakosztályokhoz való csatlakozási lehetőségekről és DEAC-os nyereményekkel gazdagodhatnak.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művészeti Központja és a Bán Imre Kultúratudományi Szakkollégium beszélgetést szervez abból az alkalomból, hogy városunk díszpolgára, a 80 éves Csikos Sándor a Nemzet Színésze lett. A beszélgetést Kornya István, a Csikos Sándor – kulisszák nélkül című könyv szerzője vezeti.