B2 DExam Intenzív 2022 Nyár

A Debreceni Egyetem Idegennyelvi Központja 2022. augusztus 15-26. között középfokú (B2) DExam szóbeli/írásbeli nyelvvizsgára felkészítő 30 órás intenzív tanfolyamot indít. A kurzusok betekintést nyújtanak a vizsgafeladatokba, illetve lehetőséget adnak a nyelvtanulóknak arra, hogy elmélyítsék, kiegészítsék nyelvtani/szókincsbeli ismereteiket.

A tanfolyamokat azoknak ajánlják, akik a hagyományos tantermi órák mellett szívesen dolgoznak a kurzus online felületén önállóan, tanári ellenőrzés és konzultációs lehetőség mellett. A 21 tantermi óra 9 óra online munkával egészül ki. A tanfolyam a zárónapon, augusztus 26-án online próbavizsgával, majd annak személyre szabott értékelésével zárul.

Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 10. (szerda) éjfél

Jelentkezni a www.dexam.hu honlap tanfolyamok menüpontjában található űrlapon lehet.

A kurzust szintfelmérés előzi meg, amely a DE Idegennyelvi Központ e-learning felületén zajlik: http://moodle.dexam.unideb.hu, időpontjáról e-mailben küldünk értesítést.

A tantermi órák ideje: augusztus 15, 16, 17, 18, 22, 23, 25. 8.30-10:45

Helye: Debrecen, Komlóssy út 56.

A tanfolyam díja: 23000 Ft

*UniPass kártya tulajdonosoknak 10% kedvezmény a tanfolyam árából!

Közzététel dátuma

Események

A Debreceni Egyetem Tehetségtanácsa konferencia keretében mutatja be a Tehetség Program munkáját.

A DE Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar a Lányok Napja elnevezésű országos, szakmákat népszerűsítő pályaorientációs naphoz csatlakozva várja a felsőtagozatos általános- és középiskolás diáklányokat.

A Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kara (TTK) 2024. április 25-én csütörtökön újra megrendezi a már hagyományos TTK Szakmai Napot. A rendezvény célja, hogy erősítse a kar kapcsolatait a gazdasági élet szereplőivel, lehetőséget biztosítson a vállalatoknak a bemutatkozásra és a Karon folyó képzések megismerésére, valamint segítse a kar hallgatóinak diploma utáni elhelyezkedését. Időpont: 2024. április 25. (csütörtök) 10 óra Helyszín: Debreceni Egyetem Élettudományi Központ (Debrecen, Egyetem tér 1.)