Hétvégén a fővárosban, a Központi Tornacsarnokban rendezték a II. osztályú vidékbajnokság tavaszi fordulóját, amelyben a DEAC csapata végzett az élen a Miskolc és a Győr előtt. Fotók: deac.hu A Lajtai Tímea, Dandé Csenge, Ludman Eszter, Nagy Lili összeállítású gárda a négy szeren összesen 122.100 pontot gyűjtött – írta a deac.hu. Egyéniben is születtek szép eredmények. Nagy Lili például aranyérmet szerzett gerendán, míg második lett összetettben és ugrásban, felemáskorláton pedig harmadik.
https://www.dehir.hu/sport/aranyermesek-lettek-a-videkbajnoksagon-a-dea…
Megjelenés dátuma