Áramszünet a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban

Teljes körű, évente szükséges elektromos karbantartás miatt áramszünet lesz a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Bartók Béla úti telephelyének több épületében 2018. szeptember 27-én, csütörtökön 12.00 és 20.00 óra között.

Az érintett időszakban, az Emberi Erőforrások Minisztériumának kijelölő határozata szerint a traumatológiai fekvőbeteg-ellátást igénylő betegeket a környékbeli ellátó intézményekbe szállítják majd a mentők, a traumatológiai járóbetegeket pedig a Bethlen utcai Járóbetegközpontban fogadják, ahol a betegellátás zavartalan lesz, annak rendjét az áramszünet nem érinti.  A sürgősségi betegeket a Klinikai Központban látják el.

A csütörtök délutáni áramszünetet követően az esti óráktól már helyreáll a betegellátás megszokott rendje. A kórház a betegek türelmét és megértését kéri.

Letölthető dokumentumok

Események

A Lélekhangoló hangversenysorozat keretében a Debreceni Egyetem Gulyás György Szakkollégiumának hallgatói adnak koncertet a Debreceni Református Egyetemi Templomban.

A Debreceni Egyetem Klinikai Központ Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika Nappali Osztályán készült alkotásokból nyílik kiállítás a DE Pszichológiai Intézetében.

A Kommédia ezer arca: Debrecenből a nagyvilágba! című kerekasztal-beszélgetéssel nyitja szakhetét a DE BTK kommunikáció- és médiatudomány alapszakja.