29 év után is a műtőben érzi magát jól – debreceni sebész vehetett át díjat a kiemelkedő munkájáért (haon.hu)

Miközben a robotsebészet még ma is csak néhány magyarországi központban érhető el teljes kapacitással, Debrecen az ország élvonalába került ezen a területen. A fejlődés mögött az a Tóth Dezső áll, aki idén megkapta a Kardos Géza-emlékérmet a magyar sebészet fejlesztésében végzett munkájáért.

https://www.haon.hu/helyi-kozelet/2026/06/toth-dezso-debreceni-egyetem-…

Megjelenés dátuma