Idegenbe utaznak

A Debreceni Egyetem labdarúgói a Sényő otthonában vendégszerepelnek vasárnap, és ugyanezen a napon a kézilabdázók Balatonfüreden lépnek pályára. Férfi futsalosaink hétfőn Veszprémben gyűjthetik be a három pontot.

Futsal
Hétfő este fél 8-kor Veszprémben lépnek pályára a Debreceni Egyetem férfi futsalosai az NB I felsőházának záró fordulójában. A két gárda mindig parázsmérkőzéseket vív egymással, és ezúttal is erre számíthatunk.

Labdarúgás
A Sényő otthonában vendégszerepelnek a DEAC labdarúgói az NB III utolsó előtti fordulójában. A hajdúságiak már múlt héten bebiztosították a második helyüket, így teher nélkül játszhatnak a vasárnap 17 órakor kezdődő találkozón.

Kézilabda
Újabb sorsdöntő mérkőzés előtt állnak a DEAC kézilabdázói, akik az osztályozót jelentő negyedik helyért folytatnak nagy küzdelmet. Legutóbb a Győrt parádés játékkal sikerült legyőzniük, most azonban Balatonfüredről kellene elhozni a két pontot a célok elérése érdekében. A mérkőzést vasárnap 16 órakor rendezik a balatonfüredi Eötvös Sportcsarnokban.

További részletek

NyD