Debreceni Egyetem

« Vissza a főoldalra | Váltás normál nézetre | English

Egy ponttal gazdagodott a kis DEAC

Fiókcsapatunk idegenben, a Nyíradony otthonában folytatta bajnoki szereplését a megyei élvonalban vasárnap délután.

A 11. fordulóval folytatódott vasárnap a megye egyes bajnokság idei sorozata, mely játéknapon idegenben, a Nyíradony otthonában lépett pályára fiókcsapatunk. Két vereséget követően arra készültek Katona László legényei, hogy ezen a hétvégén térnek vissza a győztes útra.

Győzelem az első hazai meccsen

A Debreceni Egyetem alakulata Fazekas Balázs vezérletével fektette két vállra a dunaújvárosiakat.

A DEAC férfi röplabdázói a Pénzügyőr elleni vereséggel nyitották a 2021/2022-es szezont. Fodor Antal legénysége vasárnap délután a Dunaújvárost látta vendégül. Sokan úgy vélik, az alapszakasz után ez a két gárda küzd meg majd egymással a bennmaradásért.

A hajrában vesztett pontokat a DASE

Hátrányból fordítva már két góllal is vezettünk Hajdúsámsonban, ám büntetőből szerzett gólokkal egyenlítettek a hazaiak.

A négy győzelemmel, egy döntetlennel, valamint öt vereséggel a 8. helyen álló DASE vasárnap kora délután a nagyszerű formában lévő, 4. pozícióban tanyázó Hajdúsámson otthonába látogatott. Mivel Kovács Miklós együttese múlt héten a Hajdúnánás ellen fájó vereséget szenvedett, így legényeink ezen a mérkőzésen mindenképpen a javításra törekedtek és a három pont megszerzésében bíztak.

Nem bírták el az emberhátrányt a DASE ifistái

Hiába vezetett kétszer is, Kelemen László kiállítása után megroppant Kozma László együttese, amely végül négygólos vereséget szenvedett Hajdúsámsonban.

Ki-ki mérkőzés várt a DASE ifjúsági csapatára vasárnap, fiataljaink a Hajdúsámson otthonában vendégszerepeltek. A mieink a dobogó alsó fokáról várhatták az ütközetet, míg vendéglátóink annak tudatában léphettek pályára, hogy győzelem esetén egy pontra megközelíti Kozma László együttesét.

DASE U14: Egy ötös hétvégére

A megyei bajnokságban szereplő korosztályos csapatunk magabiztos játékkal győzte le a Hajdúhadház fiataljait vasárnap délelőtt.

A Téglás elleni vereséget követően a Hajdúhadház együttesét fogadta Hegedűs Györk csapata az idei sorozat 8. fordulójában. Korán kellett kelniük a srácoknak, hiszen reggel nyolc órakor indult útjára a labda a Sportcampuson. Srácaink azzal a céllal léptek pályára, hogy feledtessék az előző heti botlást és begyűjtsék a három pontot, mellyel feljebb léphetnek a táblázaton.

Spitzmüller gólja döntött

A Debreceni Egyetem alakulata győzelemmel hangolt a cívisvárosi derbire.

A DEAC futballistái három nyeretlenül megvívott bajnoki után vasárnap a Tiszafüredet látták vendégül. Ellenfelünknél bekerült a kezdőbe az a Kertész Tamás, aki az előző idényben még a csapatunkat erősítette.

DASE U16: A sikersztori folytatódott

Lendületben maradt korosztályos együttesünk, vasárnap sem szakadt meg a sikerszéria, ezúttal a Hajdúhadház kapuját vettük be tizenhárom alkalommal.

Hat meccs, hat győzelem Köstner Tamás tanítványainak idei mérlege, fiataljaink ezt a pazar sorozatot szerették volna folytatni vasárnap délben, amire minden esélyük megvolt, ugyanis a 8. fordulóban az alsóházban található Hajdúhadház ellen léptek pályára.

DEAC karatesiker az Avas Kupán

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Karate Szövetség és a Justitia Fuji-Yama SE közösen rendezte meg Miskolcon, az Egyetemi Körcsarnokban az Avas kupa – 15. Csordás József nemzetközi karate emlékversenyt, amelyről nem hiányozhattak a DEAC ifjú versenyzői sem. Ha már ott voltak, szép éremgyűjteménnyel tértek haza.

Öt küzdőtéren, 24 egyesület, 370 sportolója vett részt a nemzetközi megmérettetésen, amelyen a partiumi és felvidéki egyesületek mellett jelen voltak az ország legjobb (BVSC, UTE, MTK, Justitia stb.) klubjainak képviselői is.

A DEAC-játékosok újra megvillantak a magyar válogatottban

Nemzeti együttesünk sikerrel zárta az Eb-selejtezőt.

A magyar női futsalválogatott a házigazda fehéroroszok elleni 5-4-es győzelemmel kezdte az Eb-selejtezőt. Ezt követően a mieink nem bírtak az esélyesebb oroszokkal (0-3). Frank Tamás tanítványai szombaton, a csoportkör utolsó játéknapján a szintén egy sikerrel és egy vereséggel rendelkező hollandokkal találkoztak.

Sándor Attila: örökre emlékezni fogok az első gólomra

Az ifjú futsalos elmondta, a Debreceni Egyetem alakulata valószínűleg az összes játékosát bevetheti a fővárosban.