Ötven éves a Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar

2021. október 15. 10:00 Fennállásának 50. évfordulója alkalmából ünnepélyes kari tanácsülést tart a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar dékáni vezetése.

A tanácsülést Gortka-Rákó Erzsébet dékán nyitja meg, majd ünnepi beszédet mond Szilvássy Zoltán, a Debreceni Egyetem rektora és Kiss Attila, Hajdúböszörmény polgármestere.

A résztvevők a Ludotéka épületében vizuális installációt tekinthetnek meg, a kar főépületben, az első emeleti aulában Kovács György, a hajdúböszörményi óvónőképző alapító igazgatója emlékére domborművet avatnak. Ezt követően a kar vezetése a főépület előtt található „Pedagógus gyermekkel” szobornál időkapszulát helyez el.

A rendezvényen kizárólag védettségi igazolvánnyal lehet részt venni.

Időpont: 2021. október 15., 10:00

Helyszín: DE Gyermeknevelési és Gyógypedagógiai Kar (Hajdúböszörmény, Désány István u. 1-9.)