Kutatók éjszakája az Egészségügyi Karon - Változó idők, változó társadalom

2021. szeptember 24. 15:00 A Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara is csatlakozott a Kutatók Éjszakája rendezvénysorozathoz.
A Debreceni Egyetem Egészségügyi Karának mindkét Intézetének (Egészségtudományi Intézet valamint Szociális és Társadalomtudományi Intézet) tanszékei gazdag programkínálattal várják az érdeklődőket az idei Kutatók Éjszakáján.

A Sóstói úti campuson (Nyíregyházán) oktatói termekben és szaktantermekben kínál programokat a kar az elsősegélynyújtás, a gyermekgondozás területeiről, valamint a látogatók paralimpikonokkal is találkozhatnak.

Az előadásokon az érdeklődők megismerhetik a gyakorlatban alkalmazott társadalomkutatási módszereket, a mentőtiszti és az egészségügyi szervező képzést, a három specializációt: egészségügyi ügyvitelszervező, egészségturizmus és egészségbiztosítás képzéseket is. Emellett a résztvevők bepillantást nyerhetnek a mentőtiszt szakma rejtelmeibe, a DE bor és egészség kutatásaiba, valamint bemutatják a karon folyó legújabb fejlesztéseket.

Időpont: 2021. szeptember 24. 15:00-20:00
Helyszín: Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar (Nyíregyháza, Sóstói u. 2-4.)

Az egyes programelemek megtalálhatók a Kutatók Éjszakája honlapon