Online nyílt nap az Egészségügyi Karon

2020. december 10. 10:00 A vírushelyzet miatt ebben az évben online rendezi meg a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara a hagyományos beiskolázási nyílt napját.

Az interaktív fórumon a bejelentkező diákok a képzéseket képviselő oktatóknak tehetik majd fel a kérdéseiket.

Időpont: 2020. december 10. csütörtök 10 óra
A rendezvényről bővebb információ a http://foh.unideb.hu/hu/nyilt-nap oldalon olvasható.

A bejelentkező diákok kérdezhetnek is az adott képzést képviselő oktatól. Az eseményen az érdeklődők részletesen megismerhetik az Egészségügyi Kar Általános és Betegellátás Alapszak, ápoló, mentőstiszt, és szülésznő, valamint az Egészségügyi Gondozás és Prevenció Alapszak védőnő szakirányát. Mindezek mellett bemutatkozik majd a duális képzésben érintett Szociális Munka Alapszak, a Szociális Munka és Szociális Gazdaság Mesterszak, az Egészségügyi Szociális Munka Mesterszak, az Egészségügyi Tanár Mesterszak, és a Kiterjesztett Hatáskörű Ápoló Mesterszak is.