EPALE - A felnőttkori tanulás elektronikus európai platformja

2019. október 09. 14:00 A felnőttkori tanuláshoz kötődő európai kezdeményezést, az EPALE programot ismerhetik meg az érdeklődők a Bölcsészettudományi Kar Nevelés- és Művelődéstudomány Intézet szervezésében.

Előadást tart Vedovatti Anildo, az Innovációs és Technológiai Minisztérium háttérintézményében a Nemzeti Felnőttképzési és Szakképzési Hivatalban működő EPALE Nemzeti Támogató Szolgálat koordinátora.

Időpont: 2019. október 9. szerda 14 óra

Helyszín: Debreceni Egyetem Főépület 14/3. terem (Debrecen, Egyetem tér 1.)

Az EPALE a felnőttoktatásban részt vevő szakemberek, többek között felnőttoktatók és trénerek, a felnőtteknek útmutatást nyújtó tanácsadók, gyakorlati és elméleti kutatók, valamint szakpolitikai döntéshozók európai, többnyelvű, nyílt közössége.

Az EPALE-t az Erasmus+ program finanszírozza. Az EPALE az Európai Unió azon stratégiájához kapcsolódik, amelynek a célja, hogy több és jobb tanulási lehetőséget biztosítson a felnőttek részére.

Dokumentumok: