Külföldi vendégelőadók az egyetemen

2019. március 04. 08:30 Costa ricai vendégek tartanak tudományos előadást a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kar Biofizikai és Sejtbiológiai Intézetének szervezésében.

Időpont: 2019. március 4. hétfő 8:30
Helyszín: Debreceni Egyetem, Élettudományi Központ, Biofizikai és Sejtbiológiai Intézet, F402-es szemináriumi terem (Debrecen, Egyetem tér 1.)

Az előadások témái:
Dra. Cristiane Bregge da Silva (Faculty of Pharmacy, Latina University, San José, Costa Rica): Understanding venoms from snakes: the sometimes overlooked venom purification process.
Greivin Corrales (Instituto Clodomiro Picado, Universidad de Costa Rica, San José Costa Rica): Keeping venomous snakes in captivity: fighting the snakebites.
Aarón Gómez (Instituto Clodomiro Picado, Universidad de Costa Rica, San José Costa Rica): Snakes of Costa Rica and the Serpentario of the Clodomiro Picado Institute

Regisztrációs lehetőség a biophys@med.unideb.hu email címen.