Tájékoztató levél óvodai jelentkezéssel kapcsolatban

A Debreceni Egyetem Óvodája várja a leendő kiscsoportos gyermekek jelentkezését a 2024/2025-ös nevelési évre!

Az óvodai jelentkezéshez szükséges jelentkezési lap letölthető a Debreceni Egyetem Óvodájának honlapjáról (deovoda.unideb.hu) – a dokumentumok - aktuális dokumentumok fül alatt.

A jelentkezési lapok beadásának határideje: 2024. január 31.

A jelentkezési laphoz kérjük csatolni a Debreceni Egyetem által kiadott munkáltatói igazolást, mely a szülő(k) egyetemi jogviszonyát igazolja. A jelentkezési lapot be lehet nyújtani elektronikus úton, az ovoda@unideb.hu email címre, vagy személyesen az óvodavezetőnek. Fontos, hogy a két dokumentumon 2024. januári dátum szerepeljen!

Intézményünk nyílt napokat szervez az érdeklődő szülők és gyermekeik részére, melyek időpontjai:

II.sz. Óvoda, Pandamaci csoport: 2024. január 11.      9.30 – 10.30 óráig

I.sz. Óvoda, Katica csoport: 2024. január 12.      9.30 – 10.30 óráig

A nyílt napokon a gyerekeknek lehetőségük van találkozni és együtt játszani a leendő óvodapedagógusokkal, miközben a szülőknek az óvodavezető tart tájékoztatást az intézménnyel és az óvodai élettel kapcsolatban.

Szeretettel várjuk az érdeklődő családokat!

Nagy Angéla
óvodavezető

Közzététel dátuma

Események

Félévzáró gálakoncerten lépnek közönség elé és mutatják meg tehetségüket a Debreceni Egyetem Könnyűzenei Intézet szabadon választható könnyűzenei kurzusának hallgatói a Liszt teremben. Az egyetemisták hazai és külföldi előadóktól adnak elő kortárs és néhány évtizeddel ezelőtt megjelent slágereket.Időpont: 2024. május 19., vasárnap 20:00Helyszín: Liszt terem, Debreceni Egyetem Zeneművészeti Kar

A Debreceni Egyetemen folytatódik a tanári pálya népszerűsítésére indított „Akik arra születtek…” Pedagógus álláshelyek 2024. rendezvénysorozat.

-

Doktorandusz konferenciát rendez a Debreceni Egyetem Történelmi és Néprajzi Doktori Iskolájának Történelem Programja.