Életmódfejlesztési Klub

A Debreceni Egyetem egyedülálló módon a 2017/18-as tanévtől  vezeti be az önkéntes, valamennyi egyetemi polgár számára elérhető Életmódfejlesztési Klub Tagsági Díjat.

A tagsági díj célja, hogy a felsorolt szolgáltatások kedvezményesen, vagy ingyen elérhetők legyenek az oktatók, dolgozók, hallgatók számára: fitness terem bérletek, egyetemi sportlétesítmény használata, sportrendezvények és mérkőzésjegyek.

A kedvezmény díja: 5.000 Ft/félév, de a dolgozóknak a jelen félévben történő befizetés is a 2017/18 tavaszi félévének végéig lesz érvényes!

Események

Kiss Lajos-díj átadó ünnepséget rendez a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Magyar Nyelvtudományi Tanszéke. Az esemény koszorúzással is tiszteleg a magyar nyelvtudomány kiemelkedő alakja előtt.

Ünnepséget rendez pedagógusnap alkalmából a Debreceni Egyetem. Az eseményen adják át a Klebelsberg Kunó-díjat, a Debreceni Egyetem Tanárképzéséért-díjat, valamint a Jausz Béla-díjat.

A TABUK - Nehéz témák, mély beszélgetések címmel indult útjára az Egyetemi Templom és a Szólj Be a Papnak csapatának közös beszélgetéssorozata. Június 11-én a függőségről lesz szó az Egyetemi Templomban.