Debreceni Egyetem - Hírlevél XXI. évfolyam - 2020

Események

Hagyományosan ebben az évben is egyhetes ünnepségsorozattal búcsúznak az egyetemtől, a diákévektől a Gazdaságtudományi Kar, valamint a Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar hallgatói május 6-10. között. A sárguló diákok idén is felvonulnak. A sárgulási menet május 10-én 9-kor indul a DE Böszörményi úti campusáról.

A Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar Művészeti Központja és a Bán Imre Kultúratudományi Szakkollégium beszélgetést szervez abból az alkalomból, hogy városunk díszpolgára, a 80 éves Csikos Sándor a Nemzet Színésze lett. A beszélgetést Lakó Zsigmond, a Művészeti Központ igazgatója és Kornya István, a Csikos István, kulisszák nélkül című kötet írója vezeti.

Interaktív programokkal, kiállításokkal, tudomány népszerűsítő előadásokkal várja az érdeklődőket a Növények napja rendezvénysorozatra a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.